Hakkımızda

Gaziantep Nizip ilçesinde 14.09.1989 tarihinde dünyaya geldim. Ortaöğrenimi Gaziantep Nizip İlçesinde , lise eğitimimi Mersin Erdemli Lisesi'nde tamamladım. Gazi Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler fakültesi iktisat bölümü mezunu olup, öğrenimim sırasında sayın YMM UYGUR TEMİZER muhasebe hocası olarak ders vermekte olup, meslek yönelimi sırasında katkısı oldukça fazla olmuştur. Her yıl derslerine katılım sağlamaya çalıştım. Bununla birlikte Gazi Üniversitesi ve Ankara Belediyesi işbirliğinde hazırlanan muhasebe ve vergi uygulamaları , bilgisayarlı muhasebe BELTEK kurslarına giderek muhasebe bilgimi pekiştirerek alt yapımı sağlamlaştırmaya çalıştım.
2013 yılında mezun olduktan sonra mali müşavirlik staj başlatma sınavına başvurarak ilk sınavda staj başlatma sınavını kazandım. 3 yıllık staj serüvenimde ve sonrasında da beni yetiştiren her zaman yanımda olan ve bu günüme gelmekte katkısı olan en başta Sayın SMMM Murat ÖZDEMİR'e ,Sayın SMMM Şakir ÖZTEKİN , Sayın SMMM Mustafa TUTAR ve Sayın SMMM Şerif KARA üstadlarıma sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Staj sonucunda bitirme sınavını da kazanarak 2018 yılında Sayın Osman ÇEVİK'in katkısı ve destekleriyle ofisimi açarak mesleki faaliyetimize resmi olarak başladım.
28.08.2016 yılında eşim Gülay ÇİFTÇİ ile olan bağımızı evlilikle taçlandırıp, bana dünyanın en güzel hediyesi olan 2 erkek çocuğu vermiştir. Oğullarımdan Ramazan Ege 2017 yılında ve Hasan Emir 2019 yılında dünyaya gelmiştir. Eşim ve en büyük destekçim yardımcım Gülay ÇİFTÇİ oğullarımızın isimleri ile oluşturduğumuz EGEMİR RAMSAN KURUYEMİŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Firmasının yetkilisi ve müdürü olarak ticari faaliyetini sürdürmekte olup , yaşamını ticaret ile ikame etmektedir.
Ege mali müşavirlik bürosu olarak ben ve ekibim mükelleflerimize en iyi şekilde ve şartlarda hizmet vermekte olup, Güncel mevzuat ve vergi usul kanunlarını, teknolojik ilerleme ile hayatımıza giren e fatura, e arşiv , e defter gibi uygulamaların eğitimini alarak mükelleflerimizle devletimiz arasında köprü görevini yasalara ve kanunlara uygun şekilde görevimizi yapmaya çalışıyoruz ve çalışacağız.
Bugün Gaziantep emniyet müdürlüğü karşısı Atlas iş merkezinde faaliyetimize ekibimizle birlikte devam ediyor olup , tüm mükelleflerimize en iyi şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Ofisimize mutlaka çay içmeye bekleriz.
Saygılarımla...